Sammumüraplaat Acoustic Floor R20 (20,30,50mm)

Laos
Grouped product items
Toote nimi Kogus
Sammumüraplaat Acoustic Floor R20, paksus 20mm, pakis 6m2
21,08 €
Sammumüraplaat Acoustic Floor R20, paksus 30mm, pakis 4,8m2
21,65 €
Sammumüraplaat Acoustic Floor R20, paksus 50mm, pakis 2,4m2
15,84 €
Tellimisel
KIRJELDUS

Sammumüra summutav plaat Acoustic Floor R20 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud kasutamiseks helisummutuskihina ujuvpõrandatel. Sammumüra summutava isolatsiooniplaadi kiud on peamiselt horisontaalsuunalised, erinevalt näiteks katuse- või fassaadiplaatidest. Kiudude horisontaalsuund tagab väiksema dünaamilise jäikuse, mis omakorda tähendab paremat heliisolatsiooni. Acoustic Floor on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni põhjustavaid komponente. Acoustic Floor R20 on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele.

KASUTAMINE

Acoustic Floor sobib kasutamiseks kohtades, kus on vaja head sammumüra summutamist, soojusisolatsiooni ja koormusttaluvust kuni 20 kPa ehk ~ 2 t/m². Peamine kasutusotstarve on sammumüra summutamine – eelkõige ujuvpõrandad, kus Acoustic Floor on elastseks kihiks, mis aitab summutada sammu ja õhumüra levikut. Ujuvpõrandate katteplaadiks võib olla betoon, kiudmaterjal või plaatkonstruktsioon vastavalt projekteerija juhenditele.

PAIGALDUS

Isolatsioonimaterjal tuleb paigaldada kuivades tingimustes ning tasasele alusele. Valamistööde korral tuleb isolatsiooni peal kasutada valukaitset (näiteks filterkangas), et vältida betooni tungimist plaatide omavaheliste liitekohtade vahele. Kui isolatsiooni paigaldatakse mitmes kihis, tuleb jälgida, et erinevate kihtide plaatide ühenduskohad omavahel ei kattuks. Paigaldamisel tuleb järgida projekteerija juhiseid, et konstruktsioon vastaks esitatavatele nõudmistele.

KÄSITLEMINE JA LADUSTAMINE

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

PAKEND

Kilepakend ja pakkealused.

TOOTJA: IZOVAT

Tehniline info
Pakend Plaat
Sobivus Põrand (Ujuvpõrand)
Mõõdud 1000x600
Tuleklass A1
Soojusjuhtivustegur 0,036
Write Your Own Review
Lisa enda Arvustus tootele:Sammumüraplaat Acoustic Floor R20 (20,30,50mm)